Dobrý deň. Tu môžete napísať svoj odkaz pre obec.
Staršie knihy návštev si môžete pozrieť tu: 10/2007 – 2/2011 , 7/2008 – 3/2013


 Meno *
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
3 + 9=
(192)
(92) 21 september 2015 13:35:20 - z mailu:

Paní starostko,
coby každoroční návštěvníce Slovenska jsme si letos užily i krumpolové slavnosti v Sološnici. Chceme touto cestou poděkovat za krásný den mezi vámi prožitý. Setkaly jsme se jen s prijemnými lidmi, poslechly vsechna vystoupeni, pojedly mnoho dobrého, získaly krasne recepty. A tak bych vas chtela pozadat o kontakt na maminku Viktora Sojky a jeho babicku ktera prodavala krumpole dole chrapom.
Az se vrátíme domů do Čech, dovolím si vam poslat pár fotografií. Babičku malého Viktora jiste také potesi.
Vsichni ucinkujici byli skvelí, ale Viktor a zpí
(91) 5 september 2015 17:19:34 - Magda

CHCEM REAGOVAT NA NATALIU KTORA ASI NEBOLA V ZAHRANICI KDE LUDIA BEZNE CHODIA S DEKOU NA LUKY ODPOCIVAT LUDIA Z BYTOVKY SU STALE ZAVRETY DOMA POTOM NEVEDIA SA UVOLNIT LEN SA STAZUJU CO TAK SI ZACVICIT V PRIRODE AKO JAPONCI CI SI LEN TAK LAHNUT NA LUKU AKO FRANCUZI SKODA ZE SA OCHLADILO BY SOM VAM TO PREDVIEDLA AK BUDETE MAT CHUT A CAS NATALKA NAUCIM VAS RELAXOVAT V PRIRODE CO POVIETE

(90) 30 august 2015 22:24:30 - Anna Čermáková

Neodpustím si ešte jednu pripomienku : pamätáte si milé obyvateľky bytovky pri klubovni , ako vyzerala terasa pred cca 6 rokmi ? A vidíte ako vyzerá teraz ? Aj výťažok z denných táborov nám pomohol k jej úprave a vášmu krajšiemu výhľadu .
(89) 30 august 2015 22:22:52 - Anna Čermáková

pokračovanie :
3.Keďže som denný tábor pripravovala ja, chcem sa nielen Vám pani Iveta a Natália ale aj ostatným občanom v blízkosti klubovne ospravedlniť za rušenie. Veľmi rada privítam Vaše návrhy na program pre štvor-dvanásťročné deti. Chodiť s takýmito deťmi na túry pri 40 stupňových horúčavách tiež nie je prvé orechové. Výlety linkovým autobusom s 30-timi deťmi neprichádzaj do úvahy . Cesta objednaným autobusom do Prietrže stojí 180 € . Ak mi pomôžete nájsť sponzorov, budúci rok nebudeme rušiť.
(88) 30 august 2015 22:15:28 - Anna Čermáková

1. Vývoz žúmp : na riešení problému, ktorý nie je len v obci Sološnica, ale myslím, že v mnohých obciach na Slovensku, OZ aj ja pracujeme. Pri ČOV by sa mala vybudovať nádrž, do ktorej by sa vyvážali žumpy a poplatok sa vráti na pôvodnú výšku . Rozšírenie kanalizácie bude možné po rozšírení ČOV , kapacitasúčasnej je cca na polovicu dediny. Takže budovať kanalizáciu, ktorú nebudeme vedieť sprevádzkovať je zatiaľ zbytočné .
2. Židovský cintorín - budem iniciovať brigádu - začiatok októbra
3. Chcela som komentovať aj pripomienku na den
(87) 24 august 2015 15:10:15 - Natália

Vsak nech sa vybláznia ja im to neberiem, ale tak aby mi už o 7:30 rano vrieskali pred domom tak to dvakrat prijemné nie je a tiež by mohli byť tolerantní ked už nie tie deti aspoň tí organizátori a vymyslieť im nejaký program na celý deň. Ja ked som bola dieťa som nikoho neobťažovala svojím vrieskaním a kvôli niekomu nepôjdem spať na lúku a Vás pani Magda by som chcela na tej lúke vidieť ako tam ležite :D
(86) 21 august 2015 09:54:20 - Magda

Damy riesite hlucne deti my sme v ich veku neboli iny a tiez sme sa navystrajali radsej pocuvat detsky smiech ako plac. A ked sa neda spat tak zober si deku a chod do lesa alebo na luky kde je ticho ja som to minule ties skusila po nocnej ked sused rezal drevo a bolo to fantasticke a spruzujuce.Vsak uz im koncia prazdniny tak nech sa este vyblaznia deturence budme k sebe troska toleratny
(85) 17 august 2015 14:27:42 - Maria

Pozrite,keby ste nemali kam dat deti,bolo by vam jedno ci vam robia krik pod oknom...a natalia,vylety stoja peniaze,myslim ze rodicia nechcu vyhodit 100€ za tabor alebo viac ked maju viacej deti. A mimochodom, deti boli na vylete v piatok. Budme radi ze sme mohli dat kam deti ked sme boli v praci. A ak sa niekomu nepaci, nabuduce moze spravit tabor kto len bude chciet.
(84) 17 august 2015 10:42:08 - Natália

Milá Júlia,ja nehovorím, že majú byť tie deti celý čas zatvorené vo vnútri, ale kedže je to tábor nemali by byť celý ťyždeň pred KD a rušiť svojim krikom ludí, ktorý bývaju naokolo a chcu si napr. pospať po nočnej alebo len tak oddychnuť.Musíte pochopiť, že po týždni nám už idú poriadne na nervy s tým svojím neustálim pišťaním a podobne. A mimochodm aj ja som rada,že sa najdu dobrovolníci, ktorí sa tým deťom venujú, ale myslím že keby chodia s nimi na výlety majú viac zážitkov ako z pred kulúrneho domu. dakujem za pochopenie a pekný deň pr
(83) 17 august 2015 10:29:26 - Iveta

Neviem kto si pod menom ,,JA" ale len tolko k tvojmu príspevku. Ludia pri hlavnej ceste sa môžu sťažovať,ale bohužial tá cesta tam je a tie auta tade jazdit musia. A deti z tábora boli vonku dokonca už od 7:30 až do tej 16 hodiny a robili krik takže asi tak.