Dobrý deň. Tu môžete napísať svoj odkaz pre obec.
Staršie knihy návštev si môžete pozrieť tu: 10/2007 – 2/2011 , 7/2008 – 3/2013


 Meno *
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
7 + 1=
(192)
(52) 30 marec 2015 16:22:23 - Magda

neda sa nieco spravit aby nebehalo tolko psov po ulici bez majitelov

(51) - Miro Jánošík

pre Chvíla Imrich: vďaka za upozornenie, názov podujatia som zmenil na "Stretnutie detí narodených v roku 2014".
(50) - Chvíla Imrich


Dobrý deň,
pravdepodobne nepozornosťou sa do podujatí pre tento rok dostalo "stretnutie detí narodených v r. 2015".
Ak sa mýlim prosím o ospravedlnenie.

(49) - Peter Doležal

Od rána neprešiel traktor ktorý uhrňa sneh aspoň cesty po ktorých jazdia autobusi nakoľko a hned máme výsledok na zátačke pri Pani Čermákovej autobus nabúral do dodávky keby ste to aspoň posypali štrkom.Strašne vypisujete že druhe dediny niesú uhrňané ja si myslím že by ste sa mali starať o našu dedinu.

(48) - Veronika

Dobry den,uz dlhsiu dobu nefunguje na "Malom namesti" a novej ulici k benzinke rozhlas.Najblizsi sa ozyva niekde z okolia stolarstva Cermak a potom az z ulice za hlavnou cestou.Dakujem
(47) - mária

buď rád, že má kto a za čo odhŕňať. Sú dediny, kde sa neodhŕňa.
A ešte : prečo anonym. Čoho sa bojíš ? Napíš, kde je to tak odhrnuté.
(46) - anonym

mozem sa spytat ked pada sneh preco ten traktorista to neodhrna ako ma ked sa nemozu vyhnut dve auta vedla seba malo by sa to tak odhrnat ako sa maaa...dakujem
(45) - Zuzana

Dobry vecer,prosim Vas lampy na Slanisku (horny koniec) najme pri horsom pocasi(ako som postrehla) jednoducho nesvietia,tak ako dnes. Mohli by ste to nejako viac odkontrolovat a opravit?Vypadky su caste. Ludia chodia do prace v uplnej tme, pricom nie je vidiet na spicku nosa v skorych hodinach a nie je to naozaj prijemne ani bezpecne vzhladom na katastrofalne cesty(vymoly=ciganska a stara cesta) a taktiez su tu tulave psy.Vopred dakujem za povsimnutie a za kladne riesenie daneho problemu.
(44) - Vlado

Dobry den prosim všetkych občanov Solosnice aby si odhrnali sneh a lad s predomov je katastrofa sa niekde dostat a o cestach ties to sa neda poriadne posypat a nie len kde tu.Az ked sa ludia zacnu lamat potom sa spametame.
(43) 29 december 2014 19:21:37 - Anna Čermáková

Poruchy osvetlenia nahláste telefonicky alebo mailom, nie všetky ulice môžem každý večer kontrolovať a aj oprava bude rýchlejšie zabezpečená. ĎAKUJEM za pochopenie .