Dobrý deň. Tu môžete napísať svoj odkaz pre obec.
Staršie knihy návštev si môžete pozrieť tu: 10/2007 – 2/2011 , 7/2008 – 3/2013


 Meno *
 Správa *
* Povinné

Antispam kontrola
Pred odoslaním odkazu opíšte kontrolný kód.
5 + 2=
(192)
(12) - Marta Mikušová

dobrý deň
neviem nájsť na stránke AKTUÁLNE "emisie HOLCIM", v zložke dokumenty na stiahnutie som našla len dosť staré prehľady.
Podľa nášho dohovoru s p. Jonášom tento dokument mal by byť už upravený do zrozumitelnejšej podoby, tak skúsme to zasa aktualizovať.
ďakujem
(11) 27 december 2013 19:00:33 - edkozakicr@gmail.com

Z priležítosti Vianočných Sviatkou Vám želám otvorených srdc na silu, ktorú prinaša Ježiš naš Boh. Nech radosť z Ježíšovej pritomnosti rozsvieti Vaše srcia, Vaš život i život všetkých, ktorých každodenne stretavate na svojej ceste. Stále na všetkých pamätam -aj v modlitbe- a stale spomínam nádherný čas spoločne prežitý spolu s Vami. Terajší farnici -hoci nie som fararom- už dobré poznaju Sološnicu i Sološničanou lebo stale im hovorím o Vas i o krasnej dedinke na upeti Malých Karpat. Snažím sa aby všetci, ktorých stretavam poznali SOLOšNICKý ZáZRAK tak vyznamnú udalosť v dejínach Sološnicy. To predsa je fakt jasný, že v Sološnicy zázračným spôsobom zasiahlo Božské Srdce. Nech ten fakt spoznajú všetci. Teším sa aj na Vas i na stretnutie s Vami. Dnia 19 februára budem oslavovať 20. výročie kňazstva. Bude to pre mňa vyznamný deň...deň radosti. Chcelby som ho prežiť s Vami, lebo s Vami prežil som najkrajšie roky svojho kňazstva i najväčšiu časť darovaného Bohom kňazstva. Pretože nemôžem dojsť presne v tom čase na Slovensko ale len cez prázdniny, ktoré v Polsku pre naš kraj sú v januári. Pozývam VšETKýCH, ktorí chcú ďakovať Bohu za dar kňazstva pre mňa i chcú sa so mnou stretnúť, na slavnostnú Sv. Omšu dňa 26 januára 2014 na 10:00. Ja budem mať sv. Omšu za Vas všetkých Sološničanou bez vynimky- za žijucich a zomrelých- a kazeň prednese Dôstojný pan Dekan Ladislav Ostrak, byvalý Pan Farár v Kuchyni. Pozval som niekoľko znamych kňazou, ktorych aj Vy poznate. Po Omší pozývam na malé pohostenie do Kulturného domu. Nech každy sa citi pozvaný. Nechcem nikoho pozyvať zvlašť, lebo všetci ste mi vzácný i od každeho som sa niečo naučil, hoci od každého iným spôsobom. Pri pohosteni bude hrať na harmonike pan Jozef Vrátil, ktorý ochotne splil moju prosbu. Skusím aj ja Vam zahrať niejake piesne polske na gitare...Teším sa veľmi. Poprosíl som pani Starostku Marienku o zorganizovanie pohostenia, lebo ja môžem dojsť až 23 januára. Ďakujem jej, že ochotnie chce splniť mojú prosbu. Čo bude potrebné dokupím jak dôjdem. Dnes predsa chcelby som poprosíť všetkých, ktorí chceliby pri zorganizovaní slavnosti i pohostenia pomôcť jakimkolvek spôsobom, aby sa k pani Starostke prihlasili, alebo na jej prosbu ochotne sa zaangažovali. Budem vďačny všetkým za ochotu i budem pamätať v modlitbach. Tak nech nas všetkých žehná Boh: i v naších starosťach i radosťach. Pamätam na Vas v modlitbach. Všetkých pozdravujem...Alleluja. Ps. Čul som, že v Sološnicy sa stal druhý zázrak...prestalo fukať...Spolu s nadherným pokojom srdca Páter Edward Żakowicz,CR


Hoci som sa snažil to pisanie po Slovenský je pre mňa stále ťažké. Za chyby sa ospravedlňujem i mam nádej, že všetko pochopite...Držte sa tam sladko...Alleluja. P. Edko


(10) 7 december 2013 07:35:24 - julia

neviem kto uhrnal rano traktorikom chodiky v sobotu rano ale DAKUJEME
(9) - Miroslav Jánošík, správca stránky

pre Jana Šperglová: Vďaka za upozornenie, otváracie hodiny sú opravené.
(8) - Jana Sperglova

na stranke su zle uvedene otvaracie hodiny posty ,,v stredu je otvorena len do 12,00 !!!
(7) 26 august 2013 07:48:49 - Miro Jánošík

Vďaka všetkým ktorí sa podielali na usporiadaní Vatry tento víkend. Bola to príjemná akcia a predávaný guláš bol veľmi chutný.
(6) - Miro Jánošík

Dobrý deň
fotografie z Teplákového bálu 2012 nájdete na tomto mieste v archíve starej stránky: www.solosnica.sk/2/ konkrétne na podadrese http://www.solosnica.sk/2//index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=138 . V blízkej budúcnosti bude táto galéria prenesená aj na novú stránku.

S pozdravom, Miro Jánošík, správca webstránky.
(5) - martina

kde najdem fotky z teplakoveho balu 2012
(4) - Miro Janosik

Predchádzajúce príspevky sa dajú nájsť na starej stránke na adrese: www.solosnica.sk/2/
Časom budú zobrazené aj tu. S pozdravom Miro Jánošík, administrátor stránky.
(3) - julia janosikova

ano nie su tu ziadne treba sa pytat Janosikva ;)