• Jánska noc

Základná škola Sološnica Vás pozýva v pondelok 25. júna 2018 od 19:00 hod. do areálu základnej školy na "Jánsku noc". Pripravené bude občerstvenie aj zaujímavý program. Tešíme sa na Vašu účasť.

• MUDr. Hudecová – dovolenka

MUDr. Hudecová oznamuje svojim pacientom, že v dňoch od 27.06.  do 13.07.2018 nebude pre dovolenku ordinovať. Zastupuje ju MUDr. Vrablicová v Rohožníku a od 02.07.2018 aj MUDr. Kubincová v Kuchyni.

• Vývoz žumpy

Oznamujeme občanom, že v dňoch od 2. júla do 6. júla 2018 sa nebudú vyvážať žumpy obecným fekálom z dôvodu čerpania dovolenky.

• Štefánik trail 2018

V sobotu nadránom medzi polnocou a 8:30 budú cez obec prechádzať bežci ultra-maratónu Štefánik-trail. Bližšie informácie sú uvedené na www.stefaniktrail.sk alebo v televíznej reportáži.

• Stočné

Oznamujeme občanom, ktorí sú pripojení na obecnú kanalizáciu, že vyberáme stočné.

Predchádzajúce novinky:

Ešte staršie novinky