• Meranie radónu v Sološnici

Ako sme Vás už informovali, v obci Sološnica vykonávajú pracovníci Prírodovedeckej fakulty Univerzity Komenského:
    doc.RNDr. František Marko, CSc.
    doc. RNDr. Andrej Mojzeš PhD.
    a Ing.RNDr.Iveta Smetanová PhD. z Ústavu vied o zemi, SAV
    vedecký výskum a s ním spojené meranie radónu vo vybraných domácnostiach.

V týždni od 26.2. ( pondelok) do 2.3.(piatok) osobne navštívia domácnosti
    ohľadom umiestnia meracej misky.
    Vybrané domácnosti mali pozvánku na osobné stretnutie, ktorého sa viacerí občania nezúčastnili.
    Preto Vám potrebné informácie podajú ešte raz osobne, prípadne si ich môžete prečítať v nasledujúcej prezentácii:
    Meranie radónu Sološnica – prezentácia.pdf (8,5mb)

Ide orientačne o domy:
    RAD 1 : Záhumnie – od hlavnej cesty smerom k potokom po pravej strane ( od č. domu 338 -517)
    RAD 2: pri autobusovej zastávke, a ďalej pri potoku od č. domu 135 po č.d. 176
    RAD 3: Nová cesta – pravá strana od č. d.125 po č.d. 200
    ĎAKUJEME za Vašu spoluprácu.

• Dokument – Rozhodnutie ku ‘Územný plán obce Rohožník, Zmeny a doplnky č.2/2017’

Je dostupný nový dokument – Rozhodnutie ku ‘Územný plán obce Rohožník, Zmeny a doplnky č.2/2017’:

• Hasičský maškarný bál

DHZ Sološnica Vás pozýva na Hasičský maškarný bál dňa 10.2. 2018 so začiatkom o 19:00 v KD Sološnica.

Do tanca hrá skupina ART. Pripravená je aj bohatá tombola. Cena 5€/osoba

Vstupenky zakúpite v predpredaji v predajni CELKA od 18.1. do 8.2. 2018 alebo priamo na mieste.

• Upozornenie

Dôrazne upozorňujeme občanov, aby do WC nehádzali vlhčené obrúsky, vložky, plienky, kuchynský odpad a podobne. Toto sa nám zachytáva na čerpadlách, ktoré sa často kazia a zvyšujú sa náklady na prevádzku.

• Kúpim rodinný dom v Sološnici

Kúpim rodinný dom v Sološnici, ideálne 3-izbový, príp.väčší, kam by sa dalo bez väčších stavebných úprav ihneď nasťahovať.

Prosím volajte  na tel.č. 0904360504. ĎAKUJEM

Predchádzajúce novinky: