• MUDr. Vrablicová – dovolenka

MUDr. Vrablicová oznamuje svojím pacientom, že od 21.8.  do 4.9. 2017 vrátane, nebude pre dovolenku ordinovať.  1. týždeň zastupuje MUDr. Hudecová v Plaveckom Mikuláši a 2. týždeň zastupuje MUDr. Kubincová v Kuchyni.

• Staré popolnice

Žiadame občanov, ktorí neodovzdali staré modré popolnice, aby ich v čo najkratšom čase priviezli na obecný úrad. V opačnom prípade im budú nafaktúrované. Popolnice sú majetkom zberovej spoločnosti.

• Výmena vodomera

Žiadame občanov pripojených na obecnú kanalizáciu, ktorým menili vodomer, aby priniesli na obecný úrad montážny list. Je možné ho aj oskenovať a poslať na mail: kociskova@solosnica.sk

• Festival pod hradom 2017

Obec Plavecké Podhradie vás pozýva na filmový Festival pod hradom. Udalosť sa uskutoční 28.-30. júla a 4.-6. augusta

• Nočná hasičská súťaž

Dobrovoľný hasičský zbor Sološnica vás pozýva na 5. kolo Záhoráckej hasičskej ligy dňa 22.7.2017. Začiatok o 22:00 na ihrisku futbalového klubu Sološnica.

Predchádzajúce novinky:

Ešte staršie novinky