RSS Mapa webu
Obec Sološnica
ObecSološnica

Hodina jogy a dychové cvičenia

Pozývame Vás na hodinu jogy s Majkou Ondrasik Šiškovou.
V utorok 23.8.2022 o 18:00 hod budete mať jedinečnú príležitosť
zacvičiť si jogu, preskúmať silu svojho vlastného dychu s breathontológiou.Prineste si vodu a karimatku. Hodinou nás povedie naša rodáčka Majka Šišková.

pozvánka (278.33 kB)Zistíme, ako využívať dych na podporu rovnováhy, regenerácie, celkového zdravia a sebauvedomenia. Spolu s cvičením tak rozhýbeme aj telo.

Čo je Breathontológia?
Breathontológia je veda a umenie o tom ako využívať dych na podporu rovnováhy, regenerácie, celkového zdravia a sebauvedomenia. Dych je našim najdôvernejším celoživotným partnerom  ktorého berieme za samozrejmosť bez toho, aby sme si uvedomili jeho obrovskú silu. Napadlo by vás, že ak zmeníte rytmus a hÍbku dychu, naštartujete tak prirodzenú schopnosť svojho tela sa zregenerovať a zharmonizovať po fyzickej, emotívnej či mentálnej stránke? O tom, ako to vlastne všetko funguje  sa dozviete  v tomto workshope.

Aké sú výhody Breathontológie?

• Uvolňuje únavu, tieseň, depresiu, mentálne alebo emotívne napätie
  • Zvyšuje koncentráciu, mentálnu jasnosť a vitalitu
  • Posilňuje tráviace ústrojenstvo a imunitu
  • Uvolňuje pocity strachu, smútku, hnevu, viny
  • Nastoluje relaxáciu, vnútorný pokoj a pohodu
  • Čo potrebujem pre účasť v tomto workshope?
    Breathontologická hodina zvyčajne zahŕňa jemné pohyby jógy, dychové cvičenia/pranayamu, relaxáciu a meditáciu. Pre účasť na tomto stretnutí nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti a teda je vhodný pre začiatočníkov alebo aj tých, ktorí majú akúkoľvek úroveň skúseností.

Kto je Mária?
    Maria získala certifikát breathontologie v kanadskej škole Evolution. Svoju certifikáciu doplnila štúdiom kundalini a hatha jogy v Škole Jógy a Prírodnej Terapie v Toronte. Viac ako 15 rokov obohacovala svoje vedomosti v oblasti liečenia, ajurvédy, sebauvedomenia, spirituality a šamanizmu v Bioenergetickom inštitúte a Berdhanyinom učení.
    Mária sa narodila na Slovensku a vo svojich dvadsiatich rokoch sa presťahovala do Spojených štátov. Vždy ju fascinovalo sebauvedomenie, meditácia, mystika a spiritualita, na dosiahnutie hlbšieho pochopenia života, vnútorného pokoja, rovnováhy a harmónie. So svojím dosiahnutým porozumením a uvedomením a úprimnou túžbou pomôcť a posilniť ostatných, učí dnes svojich študentov prostredníctvom starých techník jogy, meditácie, ajurvédy a pránájámy, aby aj oni sami našli svoje vlastné vnútorné vedenie, sebauvedomenie a vyrovnanosť cez výzvy dnešnej doby.

Prílohy

Orange and green India Independence Day 15 August Greeting Instagram Story-1.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 278,33 kB
Dátum vloženia: 16. 8. 2022 11:52